З народженням дитини виникає необхідність у виборі дитячого клубу. У цій статті йтиметься про дитячий клуб Червоний хутір.

Дитячий клуб на червоному хуторі зветься Liberty. Це найкращий дитячий клуб, який має безліч переваг. Знаходиться клуб у лісопарковій зоні, у затишному приватному будинку. Поруч хвойний ліс та блакитні озера.

Головні переваги дитячого клубу

У нашому приватному дитячому клубі працюють висококваліфіковані вихователі, няні та педагоги. Які з любов'ю підходять до кожної дитини. Досвід роботи у вихователів понад десять років. Дитячий клуб «Червоний хутір» викликає довіру. Там завжди панує атмосфера дисципліни та поваги.

У клубі дитина отримує чудовий розвиток. Ми навчаємо логіки, математики, навколишнього світу, хореографії, малювання, співу, моторики, розвиваємо пам'ять, мовні здібності та інше. За потребою є заняття з логопедом.

Головна перевага у тому, що у клубі навчають англійської мови. Дитина з дитинства вивчатиме міжнародну мову. Відповідно, вчитися у школі йому буде легше.

Особливістю є 5-разове харчування. Яке включає: сніданок, ланч, обід, полуденок та вечерю. Готує власний досвідчений кухар, який сам розробив меню. Всі продукти свіжі та корисні. Ваша дитина отримає необхідну кількість вітамінів за цілий день.

Виходячи з цього можна дійти невтішного висновку. Дитячий клуб на Червоному хуторі Liberty – це найкращий диво-клуб. Ми підходимо до кожної дитини індивідуально. Ми розкриваємо таланти у дитини, розвиваємо здібності до танців та співу. У нас випускаються виховані, акуратні, порядні діти.

Дитячий клуб Червоний хутір має багато позитивних відгуків. Ми з радістю приймемо вас та вашу дитину. Ви залишитеся задоволені нашою роботою, послугами та вихованням дитини. Докладніше з інформацією можна ознайомитися на нашому сайті.