Дитячий клуб Liberty - найкраща установа дошкільної освіти у всьому Харківському масиві, це підтверджується величезною кількістю позитивних та захоплених відгуків, подяк від батьків. Дитячий клуб Харківського масиву має продуманий та раціональний розклад, завдяки чому дитина буде з радістю приходити туди щодня. Він розташований у приватному затишному будинку в лісопарковій зоні, поряд знаходяться хвойний ліс та блакитні озера, що доводить стурбованість адміністрації здоров'ям дітей, адже наявність чистого повітря – це глобальна екологічна проблема, яка відсутня на території Liberty.

Педагогічний колектив дитячого клубу максимально кваліфікований, дружний і грамотний і націлений на створення затишної атмосфери, а також навчання вихованців. Це чудові вихователі з великим досвідом роботи (8 і 13 років), які легко знаходять спільну мову з дітьми будь-якого віку. 

Тут дитина отримає різнобічну освіту та весело проведе час в оточенні своїх ровесників. Уроки з математики, англійської мови, логіки - це лише початковий список того, що надає дитячий клуб на Харківщині, але навіть таким набором можуть похвалитися лише небагато закладів. Багато школярів ненавидять вивчати іноземні мови, тому що навчання проводиться на низькому та нудному рівні, а у диво-клубі зацікавлені вихователі перетворять навчання на веселу та захоплюючу гру. Дитина полюбить англійську мову і матиме великий багаж знань та умінь при вступі до першого класу.

Давно відомий всім факт, що моторика в людини розвивається від народження, і чим краще вона розвинена, тим простіше дитині вивчати мову, і в школі вона легко справлятиметься з навантаженням. У дитячому клубі "LIBERTY" дитина розвине свою моторику під час ненудних ігор: ліплення з пластиліну, конструювання, збирання пазлів та інші. Але якщо в нього щось не виходитиме, вихователі завжди прийдуть на допомогу, не забувши його похвалити в досягнутому результаті.

Запорука високої продуктивності та гарного здоров'я – це збалансоване та правильне харчування. Особливо в ранньому віці організм повинен отримувати різні вітаміни, які можна отримати у свіжій та смачно приготовленій їжі. Найкращі кухарі дитячого клубу на Харківському готують для вихованців найсмачніші сніданки, обіди та полуденки, а харчування є п'ятиразовим.